درباره ی پتروتیس

گروه مهندسی و بازرگانی پتروتیس نظر به شرایط استراتژیک و جغرافیایی منطقه ایران با هدف تهیه ، تامین مواد اولیه شیمیایی ,تجهیزات و نیازمندی صنایع مختلف داخلی و کمک به پیشرفت و ارتقا توانمندی ها و صادرات کالا های منحصربه فرد و با کیفیت ایرانی و ارتباط با بازار های جهانی فعالیت می نمایید .

گروه پتروتیس از چندین تیم مجزا و تخصصی در بخش های بازرگانی ، فنی و مهندسی و نظارتی که از نیروهای با سابقه و مجرب می باشند بهره می برد.


 
شرکت مانی تیس پارس بعنوان یکی از اعضای گروه پتروتیس در ایران فعالیت دارد ، عمده فعالیت های این شرکت در زمینه تامین مواد شیمیایی مورد نیاز صنایع گوناگون کشور از طریق واردات مواد مصرفی کارخانجات از تولید کنندگان معتبر بصورت فروش داخلی و پرفرمایی می باشد.

شرکت دی ولت در کشور آلمان یکی دیگر از اعضای گروه پتروتیس می باشد که جهت کمک به صادرات از مبدا کشور ایران در زمینه های گوناگون فعالیت دارد .
شرکت آذر کارتال در کشور ترکیه یکی دیگر از اعضای گروه پتروتیس می باشد که جهت کمک به صادرات از مبدا کشور ایران در زمینه های گوناگون فعالیت دارد.گستره فعالیت و سرویس

این گروه در سالهای اخیر با تقویت توان مهندسی و بازرگانی خود و بهره گیری از نیرو های متخصص ، با سابقه ، کارآزموده و نام آشنا داخلی و خارجی به غیر از میهن عزیزمان به تامین مواد اولیه شیمیایی و تجهیزات صنایع مختلف از جمله نفت و گاز و پتروشیمی و دیگر کشور های خاورمیانه نیز می پردازد.

چشم انداز

1. حضور فعال و موثر در فرایند تامین کالا و تجهیزات راهبردی و استراتژیک صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی و مواد اولیه شیمایی کشور به منظور توسعه سهم خود در بازار داخلی و خارجی و دامنه فعالیت جهت درامد زایی بیشتر

2. جهت گیری به منظور ارائه آخرین روش‌های تامین کالا و خدمات با توجه به روند تکنولوژی و بازار

3. تمرکز در ارائه محصولات وکالاها و برندهای معتبر و با کیفیت جهانی با استاندارد های روز اروپا و آمریکا به منظور ایجاد فضایی مطمئن برای مصرف کنندگان داخلی را دارد.

اهداف و برنامه ها

گروه پتروتیس در راستای خط مشی خود کسب بالاترین سطح رضایت و اطمینان در ذینفعان ( تولید کننده گان و مصرف کننده گان) را لازمه تحقق چشم انداز و ماموریت خود می‌داند وبه منظور حصول اطمینان از ایجاد زیرساختی یکپارچه و نظام‌مند جهت حرکت در مسیر تعالی و توسعه پایدار کسب و کارها و تحقق سیاست‌های کلان مذکور، اهداف كلان و خرد كيفي در شرکت تعیین گردیده است.

همچنین در جهت ايجاد ساختار كيفی مناسب، اقدام به اجراي نيازمندي‌ها و الزامات به روز سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO9001 نموده و كليه پرسنل موظف هستند الزامات اين سيستم را درك، اجرا و نگهداري نمایند.

1 - ارتقاء فرهنگ اخلاق مداری و مشتری مداری و سطح رضایت مشتریان از طریق نهادینه‌سازی و سرلوحه قرار دادن کیفیت و سرعت در کلیه فعالیت‌ها
2 - چابک‌ سازی فرآیندهای کلیدی در راستای بهبود مستمر در کلیه فرآیندها به منظور افزایش بهره‌وری سازمان و ایجاد ارزش افزوده برای تمامی ذینفعان
3 - بهینه‌سازی استفاده از منابع و تجهیزات در جهت مدیریت هزینه‌ها، افزایش بهره‌ وری و حفاظت از محیط زیست
4 - ایجاد جذابیت و پایداری بیشتر در راستای افزایش و توسعه کسب و کارها