dweltt

شرکت دی ولت واقع در  شهر  کلن آلمان فعالیت دارد. این شرکت با تکیه بر تخصص و دانش بالا  در زمینه مواد اولیه و همچنین ارتباطات وسیع خود با بهترین  تولید کنندگان در در سراسر دنیا توانایی تامین سفارشات  مشتریان خود با کیفیت و قیمت مورد درخواست آنان را دارا می باشد. عمده محصولات پرفروش این شرکت به شرح زیر می باشد.

پتروتیس

PHENOL

فنل (یا: فنول، هیدروکسی بنزن، بنزنول) یک ترکیب آلی آروماتیک است که نوعی الکل نیز محسوب می‌‌شود و از مشتقات نفتی به دست می‌آید. این محصول را می توانید از کمپانی دیولت با مشخصات مورد نظر خود سفارش دهید.

ACETONE

استون یکی از رایج ترین حلال های آلی در فرآیند های شیمیایی می باشد و به عنوان یکی از مهم ترین و کاربردی ترین حلال ها در واکنش های آلی ، کروماتوگرافی و تبلور مجدد استفاده می شود. این محصول را می توانید از کمپانی دیولت با مشخصات مورد نظر خود سفارش دهید.

methlene chloride

متیلن کلراید، یک حلال پایه کلریدی است که در بسیاری از ترکیبات آلی قابل انحلال است. این ترکیب، به طور عمده به عنوان یک حلال صنعتی در بسیاری از فرآیندهای شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول را می توانید از کمپانی دیولت با مشخصات مورد نظر خود سفارش دهید.

butyl glycol

بوتیل گلیکول یک الکل آلی و حلال شیمیایی است. این حلال روغنی، شفاف و دارای بوی ملایم اتر است. این محصول را می توانید از کمپانی دیولت با مشخصات مورد نظر خود سفارش دهید.