silicatis

سیلیکاتیس ارائه دهنده انواع سیلیکات قابل استفاده در صنایعی همچون آرایشی بهداشتی، شوینده، رنگ و رزین، چسب، کاغذ و مقوا و … است. که محصولات آن را در زمره با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار می توان برشمرد.

محصولات

سیلیکات سدیم

سیلیکات سدیم یک ماده ی قلیایی با قابلیت حل شدن است که با نام آب شیشه نیز شناخته می شود. سیلیکات سدیم بر اساس ریشیو و چگالی که دارد در صنایع گوناگونی همچون صنعت مقوا و کارتن سازی، ساختمان سازی و تونل سازی، شوینده ها، ریخته گری، آرایشی و بهداشتی بکار می رود. سیلیکاتیس این ماده را در رشیو های مختلف جهت موارد استفاده گوناگون با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

سیلیکات پتاسیم

سیلیکات پتاسیم ماده ای بی رنگ است که در دمای پایین ذوب می شود و از پتاسیم کربنات و شن سیلیس خالص تشکیل شده است و در تولید شوینده، رنگ های چسبنده و مواد نسوز، کود های شیمیایی و … کاربرد دارد. سیلیکاتیس میتواند با توجه به نیاز مشتریان این ماده را با مشخصات درخواستی تامین نماید.

سیلیکات آلومینیوم

سیلیکات آلومینیوم، پودری سفید رنگ و بسیار ریز دانه می باشد. از ویژگی ها این ماده می توان به جذب بسیار بالا رطوبت، غیرقابل اشتعال، خصلت قلیایی و قابلیت جذب بسیار خوب ذرات مجاور در سطح اشاره کرد. سیلکاتیس این ماده را با درصد بالای آلومینیوم و کیفیت بسیار بالا ارائه می دهد.

سیلیکات روی

سیلیکات روی به شکل پودری سفید رنگ بوده و از گروه مواد معدنی می باشد. از جمله کاربرد های آن میتوان به ایجاد شفافیت، ضدخوردگی در صنعت رنگ و رزین و افزایش مقاومت و بهبود هدایت حرارتی و ضدسایش در صنعت لاستیک و در صنعت کاشی و لعاب هم جهت افزایش درخشش و مقاومت شیمیایی لعاب، پخش بهتر لعاب روی کاشی اشاره کرد. سیلیکات روی برند سیلیکاتیس را می توانید با کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه نمایید.